Dzisiaj się rozstaniemy…

misio
Bez żalu żegnam 2015 rok. Rok bardzo pracowity, w którym z trudem udawało mi się znaleźć czas na czytanie, choć jakimś cudem przeczytałam prawie tyle samo, co zwykle. Widać, że inaczej nie umiem, a czytanie jest dla mnie tak naturalne jak oddychanie i spanie. W tym roku  pożegnałam się z blogiem na platformie bloxa i mozolnie, bo ręcznie, przeniosłam (z pomocą męża i syna) wpisy z ponad sześciu lat działalności. Teraz wreszcie jestem zadowolona ze swojego miejsca w sieci 🙂

Przeczytałam 157 książek (ostatnia, którą zaczęłam w tym roku, a skończę w 2016 to „Jolanta” Sylwii Chutnik, rok zaczęłam „Małą zagładą” Anny Janko.)

Książki polskich autorów: 56

dla dzieci / młodzieży: 13

audiobooki: 6

komiksy: 10

literatura faktu 30

W tym czasie przetłumaczyłam 3 powieści: „Oddech Boga” już się ukazał. W przyszłym roku Wydawnictwo Czwarta Strona wyda „Tymczasową żonę” oraz książkę, której tytuł prawdopodobnie będzie brzmiał „Unik”.

Oprócz bloga nadal działają i dobrze się mają:

facebook Czytam, bo lubię – ok. 58,600 obserwujących.

instagram @agaczyta – ok. 5600 obserwujących

Założyłam też kanał na You Tube pod nazwą Czytam, bo lubię (a jakże!) – na razie można na nim obejrzeć kilka animacji książkowych.

Na początku roku opublikuję listę najlepszych książek 2015, bo zapewne jesteście ciekawi, co mnie ujęło.

Życzę Wam aby przyszły rok nie był gorszy od tego, aby dopisywało Wam zdrowie i sprzyjał los. Życzę Wam również wielu udanych spotkań z literaturą i dużo czasu na czytanie 🙂

2 odpowiedzi na “Dzisiaj się rozstaniemy…”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *