Możliwości – wspólna kolekcja Medicine i Fundacji Wisławy Szymborskiej

Cześć, czytelnicy!

Czy już macie książki na jesień? A macie odpowiednie ubrania na tę porę roku? Czy już zauważyliście w salonach Medicine kolekcję, która przyciąga czytelnicze oko?

Na wieszaki i półki trafiła właśnie kolekcja”Możliwości” złożona z t-shirtów, bluz i toreb z nadrukami, na których znajdziecie fragmenty wierszy oraz wyklejanki autorstwa Wisławy Szymborskiej. Zobaczcie, jak pięknie prezentują się na stronie. Warto też obejrzeć zamieszczony tam filmik z udziałem Andrzeja Seweryna, Marka Napiórkowskiego, Doroty Miśkiewicz i Michała Rusinka – prezesa Fundacji Szymborskiej

Kolekcja „Możliwości” daje wiele możliwości stylizacji oraz wyrażenia siebie i swojego nastroju. To ubrania dla osób w każdym wieku. Na zdjęciach widzicie, jakie elementy wybrałam dla siebie i swoich bliskich.

Wy również możecie skorzystać z promocji przygotowanej dla moich czytelników. Kod CZYTAMBOLUBIE20 daje -20% na wszystko przy zamówieniu za min. 200 zł. Jest ważny w dniach 11-18.10.2021. Obowiązuje tylko online – wejście przez ten link – KLIK . Kod podajemy w koszyku przed podsumowaniem zamówienia (sprawdziłam i kod działa również na ubrania spoza kolekcji z Szymborską!)

Udanych zakupów!

Dajcie znać, co najbardziej Wam się podoba 🙂 Jestem ciekawa, czy nasze wybory się powielają, czy raczej zdecydujecie się na pozostałe elementy kolekcji.

Jedna odpowiedź do “Możliwości – wspólna kolekcja Medicine i Fundacji Wisławy Szymborskiej”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *