Możliwości – wspólna kolekcja Medicine i Fundacji Wisławy Szymborskiej

Cześć, czytelnicy!

Czy już macie książki na jesień? A macie odpowiednie ubrania na tę porę roku? Czy już zauważyliście w salonach Medicine kolekcję, która przyciąga czytelnicze oko?

Na wieszaki i półki trafiła właśnie kolekcja”Możliwości” złożona z t-shirtów, bluz i toreb z nadrukami, na których znajdziecie fragmenty wierszy oraz wyklejanki autorstwa Wisławy Szymborskiej. Zobaczcie, jak pięknie prezentują się na stronie. Warto też obejrzeć zamieszczony tam filmik z udziałem Andrzeja Seweryna, Marka Napiórkowskiego, Doroty Miśkiewicz i Michała Rusinka – prezesa Fundacji Szymborskiej

Kolekcja „Możliwości” daje wiele możliwości stylizacji oraz wyrażenia siebie i swojego nastroju. To ubrania dla osób w każdym wieku. Na zdjęciach widzicie, jakie elementy wybrałam dla siebie i swoich bliskich.

Wy również możecie skorzystać z promocji przygotowanej dla moich czytelników. Kod CZYTAMBOLUBIE20 daje -20% na wszystko przy zamówieniu za min. 200 zł. Jest ważny w dniach 11-18.10.2021. Obowiązuje tylko online – wejście przez ten link – KLIK . Kod podajemy w koszyku przed podsumowaniem zamówienia (sprawdziłam i kod działa również na ubrania spoza kolekcji z Szymborską!)

Udanych zakupów!

Dajcie znać, co najbardziej Wam się podoba 🙂 Jestem ciekawa, czy nasze wybory się powielają, czy raczej zdecydujecie się na pozostałe elementy kolekcji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *