Zrób sobie SHELFIE*

*Shelfie – to selfie, czy fotografia zrobiona samemu sobie na tle półki z książkami (shelf). Taka jak ta, na której jestem ja we własnej osobie 🙂

shelfie aga

Czytanie, kolekcjonowanie książek, rozmowy o literaturze, pisanie recenzji, szukanie opinii o książkach – to wszystko jest fajne. Ale… bardzo poważne. Czasem za poważne. A przecież wielu z nas tak po prostu cieszy się swoimi biblioteczkami, lubi układać i przestawiać książki, ozdabiać półki bibelotami, dotykać okładek i wąchać nowo zakupione tomy. Czemu ich nie sfotografować? Czemu nie sfotografować się z regałem?

Marzy mi się zrobienie wielkiego kolażu z Waszych fotografii wykonanych na tle biblioteczek. Pokażmy, że jesteśmy dumni z tego, że czytamy i że zamiast durnostojek, na półkach mamy książki. Dlatego, z pewną nieśmiałością, proszę Was o nadsyłanie swoich shelfies. Wasze imiona i nazwiska nie będą ujawnione, ale jeśli prowadzicie bloga, podajcie jego adres, zamieszczę go we wpisie.

Daję Wam miesiąc, na przesyłanie swoich shelfies. Termin mija 31 marca br. Jeśli zasypiecie mnie zdjęciami, a taką mam nadzieję, powstanie kilka edycji kolaży. Swoje fotki z książkami w tle przesyłajcie na adres: agaczyta@wp.pl – w tytule wpiszcie SHELFIE. Przesłanie zdjęcia jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na publikację wizerunku na moim blogu, fanpejdżu i instagramie.

Czekam niecierpliwie i liczę na to, że podejdziecie do mojej propozycji na luzie 🙂

2 odpowiedzi na “Zrób sobie SHELFIE*”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *